Najlepšie hokejové hlášky: Lintner a spol. zabávajú Slovensko!

Richard Lintner
Richard Lintner

HELSINKI - Hokejový šampionát nie je len o pekných akciách a góloch. Slovenskí komentátori, ale aj spolukomentátori sa totiž predbiehajú vo vtipných hláškach. Tie najlepšie zaznamenávajú fanúšikovia na stránku pomenovanú po častom prispievateľovi - komentátorovi RTVS Ivanovi Niňajovi. Výborne sa uchytil aj bývalý hokejový reprezentant Richard Lintner, či tréner Robo Pukalovič. Prečítajte si tie najlepšie hlášky z prebiehajúcich majstrovstiev sveta.

- Gašpar: "A Radulov každému rozpráva, ako strelil gól, či to chce počuť, alebo nie." Lintner: "Ale musím ho pochváliť, pekne sa poďakoval Kovaľčukovi." Gašpar: "Áno, po tom, čo sa 20 sekúnd radoval sám so sebou." (Rusko - Slovensko)

Gašpar: "Radulov sa hlásil ako usilovný žiačik, keď si náhodou spraví domácu úlohu." (Rusko - Slovensko)

- Niňaj: "Pozrite sa na strelca gólu Radulova ako vyzerá. Pravdupovediac, nechcel by som sa s ním stretnúť v tmavej uličke." Lintner: "Možno by to bolo vzájomné." (Rusko - Fínsko)

Hlavena: "Pred MS som sa stretol s nemeckým novinárom a ten povedal, že Nemci sem poslali svoj C-tím." Pukalovič: "A to Á-čko si šetria na 3. svetovú vojnu?"

Redaktor: "Čo ste mohli v zápase zlepšiť? Čo mu chýbalo?" Bližňák: "Gól tomu chýbal, čo asi." (Rakúsko - Slovensko)

Lintner: "Ja by som Bishopovi... ja by som mu aj daroval slovenské občianstvo." (po zápase Slovensko - USA)

Lintner: "Stavím svoju peňaženku na to, že rozhodcovia ten gól neuznajú." Niňaj: "Aby si o ňu neprišiel." Lintner: "Počkaj, pozriem, koľko tam mám... a nie veľa, nebolo by to až také zlé." Po neuznaní gólu -  Niňaj: "Tak mal si pravdu." Lintner: "Áno, tak už bude zajtra na obed rezeň, namiesto suchých cestovín bez omáčky." 

Gašpar: "A tentoraz strelu zastavila Bishopova vyrážka... pardón... vyrážačka..."

Lintner: "No Martin Bartek na týchto MS nestrelil ani gól, ale je to čistokrvný strelec."

Lintner: "Kontiola by mohol strieľať aj z kabíny alebo z domu, aj tak by mu to tam padlo."

Gašpar: "Rusi ako keby vyberali trénerov podľa toho, kto vystrúha lepšiu pokrovú tvár!"

Lintner: "Rakúšania sa snažia zaplňovať stredne pásmo a spoliehajú sa len na brejky, banda jedna."

Lintner: "Snívam o rozbití skla. Stalo sa to už snáď všetkým hráčom. Čas sa mi už kráti."

Moderátorka súťaže Presilovka: "Kto sa k nám dovolal?" Súťažiaci: "Tomáš." Moderátorka: "A odkiaľ nám voláte Tomáš?" Súťažiaci: "Z domu..."

Pukalovič po zápase Rusko - USA o Ovečkinovi, ktorého vyhlásili za najlepšieho Rusa v stretnutí: "Tak predsa sa mu oplatilo prísť." Niňaj: "Kvôli hodinkám..."

Branislav Mezei po zápase Slovensko - Nemecko: "Boli sme pripravení, ale vyzeralo to, ako by sme na to neboli pripravení. Začiatok zápasu budeme musieť zmeniť a už byť pripravení."

 


Zdroj:
športky, Niňajov svet
Foto:
reprofoto rtvs

DISKUSIA