VIDEO Po škandále šokoval gólovou oslavou: Limberský pripomenul prehrešok za volantom

David LimberskýDavid Limberský Zdroj: fotbal.guru

PŘÍBRAM - Český reprezentant v službách Viktorie Plzeň David Limberský (31), ktorý v noci na štvrtok opitý havaroval a následne utekal pred policajtami, v ligovom stretnutí na pôde 1.FK Příbram pripomenul svoj neslávny incident, za ktorý dostal od klubu vysokú pokutu a navyše prišiel o kapitánsku pásku.

V ligovom súboji proti Příbramu sa už v 10. minúte zapísal český obranca do streleckej listiny a nie príliš vhodnou následnou oslavou po góle pripomenul incident, po ktorom mu majstrovská Plzeň aj pohrozila predčasným ukončením spolupráce. Limberský sa v stretnutí dočkal aj druhého zásahu, keď v 75. minúte pečatil skóre na konečných 4:0 pre hosťujúci Viktoriu.

Viac o téme: David Limberský Viktoria Plzeň 1.FK Příbram
  • Zdroj: športky