VIDEO United otočili duel s Wolfsburgom, dráma v Moskve dopadla pre CSKA dobre

Radosť hráčov Manchesteru UnitedRadosť hráčov Manchesteru United Zdroj: SITA

BRATISLAVA - Hráči Manchesteru United otočili vývoj domáceho duelu B-skupiny s nemeckým VfL Wolfsburg na 2:1. V B-skupine videli diváci aj duel dvoch rozdielnych polčasov v Moskve, kde CSKA si v prvom polčase troma presnými zásahmi do siete PSV Eindhoven utvoril rozhodujúci náskok a o víťazstvo neobrali domácich ani dva inkasované góly po zmene strán.

Manchester United otočil priebeh duelu proti VfL Wolfsburg, keď od 4. minúty prehrával po góle Daniela Caligiuriho. Domáci sa však z počiatočného šoku otriasli a po polhodine vyrovnal z pokutového kopu Juan Mata. Víťazstvo pre "červených diablov" obstaral po zmene strán Chris Smalling.

V druhom dueli B-skupiny moskovské CSKA takmer prišlo proti PSV Eindhoven o trojgólové vedenie z prvého polčasu. Na vedúci presný zásah Ahmeda Musu nadviazal dvoma gólmi ďalší africký legionár Seydou Doumbia, ktorý však tesne pred prestávkou nepremenil pokutový kop. To sa Rusom takmer vypomstilo, keď PSV znížilo po dvoch góloch Maxima Lestienneho. Po vylúčení hosťujúceho Santiaga Ariasa sa však skóre už nemenilo.

CSKA Moskva (Rus.) - PSV Eindhoven (Hol.) 3:2 (3:0)
Góly: 21. a 36. Doumbia (druhý z pok. kopu), 7. A. Musa - 60. a 68. Lestienne, ŽK: 86. Sčennikov - 16. Locadia, 35. Zoet, 44. Arias, ČK: 80. Arias (Eindhoven) po 2. ŽK, rozhodoval: Ruddy Buquet (Fr.)

Zostavy:
CSKA: Akinfejev - M. Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Sčennikov - Z. Tošič (67. Milanov), Natcho (67. Jeremenko), Wernbloom, A. Musa - Dzagojev - Doumbia (90.+ Pančenko)
Eindhoven: Zoet - Arias, Bruma, H. Moreno, Brenet (77. S. Poulsen) - Pröpper, Hendrix, Maher (89. Vloet) - L. Narsingh, Locadia, Lestienne (77. G. Pereiro)

Manchester United (Angl.) - VfL Wolfsburg (Nem.) 2:1 (1:1)
Góly: 34. Mata (z pok. kopu), 53. Smalling - 4. D. Caligiuri, ŽK: 39. Schneiderlin, 41. Schweinsteiger, 61. Depay, 79. A. Young - 33. D. Caligiuri, rozhodoval: Viktor Kassai (Maď.)

Zostavy:
Manchester: De Gea - L. Valencia (46. A. Young), Smalling, Daley Blind, Darmian - Schneiderlin, Schweinsteiger (72. P. Jones) - Mata, W. Rooney, Depay (62. Andreas Pereira) - Martial
Wolfsburg: Benaglio - Träsch (77. Jung), Naldo, Dante, Ricardo Rodriguez - Guilavougi, M. Arnold (70. Schürrle) - D. Caligiuri, M. Kruse, Draxler - Dost (70. N. Bendtner)

Viac o téme: Manchester United CSKA Moskva PSV Eindhoven VfL Wolfsburg