VIDEO Víkendová gólparáda: Exportné zásahy Williana a de Bruyneho, nádherná pätička Alexisa

Willian a jeho gólové oslavyWillian a jeho gólové oslavy Zdroj: SITA

BRATISLAVA - Tradične ako každý pondelok aj tento prinášame súhrn tých najkrajších gólových momentov uplynulého víkendu. Exportné strelecké zásahy z kopačiek Alexisa Sáncheza, Kevina de Bruyneho či Williana zaručene ulahodia vášmu oku a je len na vás, ktorý z gólov označíte ako ten najkrajší.

1. Willian (Chelsea)

Tento futbalista to jednoducho vie! Brazílsky záložník kondýnskej Chelsea Willian opäť preukázal skvelú kopaciu techniku, keď v 10. minúte duelu proti Southamptonu utešenou strelou z priameho kopu zatočil loptu priamo do šibenice. Famózny gól však Mourinhovej družine nestačil, Chelsea potom trikrát inkasovala a pripísala si už štvrtú ligovú prehru.

2. Alexis Sánchez (Arsenal Londýn)

Aj druhý excelentný gólový zásah pochádza z Anglicka. Tentokrát ide o skutočne parádnu gólovú pätičku v podaní Alexisa Sáncheza z Arsenalu, ktorou už v šiestej minúte otváral skóre veľkého šlágru Arsenalu s Manchestrom United.

3. Kevin de Bruyne (Manchester City)

Hviezdou Manchestru City pri deštrukcii Newcastlu (6:1) sa stal päťgólový Sergio Aguero, nová akvizícia Citizens Belgičan Kevin de Bruyne sa tiež nedal zahanbiť. Jeho nádherný technický volej si pri spomienke na najkrajšie góly víkendu takisto musíme pripomenúť.

4. Karim Benzema (Real Madrid)

Nádherným gólom sa prezentoval aj kanonier Realu Madrid Karim Benzema, ktorý utešenou hlavičkou po krásnom prieniku a centri Carvajala rozvnil sieť v mestskom derby proti Atléticu už v 9. minúte zápasu. Real sa napokon z triumfu neradoval, pretože v 83. minúte vyrovnával Vietto.

5. Charles (Málaga)

Skvelým výkonom sa prezentoval brazílsky útočník Charles Dias de Oliveira v službách španielskej Málagy, ktorý proti San Sebastiánu zaznamenal hetrik. Utešený prvý gól po krásnom spracovaní na hrudi a nádhernom zakončení strelil už v 4. minúte stretnutia. Jeho tím napokon zvíťazil 3:1.