Duch fair play na futbalových trávnikoch ešte existuje: Toto VIDEO vás o tom presvedčí

Tréner azerbajdžanského tímu nakázal zverencovi Elvinovi Mammadovovi zahodiť pokutový kopTréner azerbajdžanského tímu nakázal zverencovi Elvinovi Mammadovovi zahodiť pokutový kop Zdroj: 101greatgoals.com

BAKU - Duch fair play z futbalových ihrísk ešte zdá sa úplne nevymizol. Presvedčili sa o tom futbalisti a diváci v najvyššej azerbajdžanskej lige, konkrétne v súboji domáceho Inter Baku s vedúcim Karabachom.

Rozhodca zápasu nariadil v 90. minúte pokutový kop pre Karabach, no hráčovi aj trénerovi hostí bolo jasné, že ide o nesprávny verdikt a penalta sa pískať nemala. Preto kormidelník Gurban Gurbanov nariadil svojmu zverencovi Elvinovi Mammadovovi, ktorý bol exekútorom penalty, aby ju jednoducho úmyselne minul. V tom čase viedli hostia 1:0, druhý gól napokon ešte pridali v tretej minúte nadstavenia, keď sa strelecky presadil Reynaldo a pečatil tak konečné skóre 2:0.

Viac o téme: Azerbajdžan Karabach FC Inter Baku Elvin Mammadov
  • Zdroj: športky