VIDEO Víkendová gólparáda: Priamy kop ala Ronaldo, exportné zásahy v turínskom derby

Arkadiusz Milik a jeho gólové oslavy po piatom góle Ajaxu AmsterdamArkadiusz Milik a jeho gólové oslavy po piatom góle Ajaxu Amsterdam Zdroj: ajax.nl

BRATISLAVA - Ani tento pondelok sa nezaobíde bez tradičnej víkendovej gólparády. Tentokrát nás zaujali predovšetkým exportné zásahy z turínskeho derby, priamy kop Arkadiusza Milika z Ajaxu Amsterdam, či famózne zakončenie Skrabba v švédskej lige. Opäť je len na vás, čo si z našej ponuky vyberiete a čomu dáte svoj hlas.

1. Arkadiusz Milik (Ajax Amsterdam)

21-ročný poľský kanonier v službách Ajaxu Amsterdam Milik sa v 73. minúte stretnutia zapísal do streleckej listiny po utešenom priamom kope ala Cristiano Ronaldo. Jeho druhý strelecký zásah v zápase znamenal už päťgólové vedenie domácich, ktorí Rodu Kerkrade rozdrvili vysoko 6:0!

2. Simon Skrabb (Åtvidaberg​)

Fínsky útočník Simon Skrabb už v 13. minúte poslal hosťujúci Åtvidaberg na ihrisku Gefle do vedenia. Gól to však nebol hocijaký, šťastný strelec sa presadil po parádnom zakončení ponad hlavu, keď loptu zasiahol zdá sa pätičkou. Hosťom však tento krásny zásah napokon nestačil, domáci dvomi gólmi otočili priebeh stretnutia.

3. Paul Pogba (Juventus Turín)

Hviezdny Paul Pogba v 19. minúte stretnutia nádhernou strelou otváral skóre turínskeho derby, v ktorom sa rozhodne bolo na čo pozerať.

4. Cesare Bovo (FC Turín)

Na Pogbovu delovku famóznym spôsobom v 51. minúte turínskeho derby odpovedal Cesare Bovo. Ten sa po priamom kope dostal k opakovanému zakončeniu ľavou nohou a výsledok bol vskutku parádny. Ani skvelý Buffon v bránke Juventusu na delový projektil jednoducho nemal nárok. Juventus napokon zvíťazil 2:1.