VIDEO Ani dvojmesačné zranenie mu neuškodilo: Messi opäť predviedol extratriedu!

Lionel Messi a jeho gólové oslavyLionel Messi a jeho gólové oslavy Zdroj: SITA

BARCELONA - Ani dlhá dvojmesačná prestávka zavinená zranením mu nijak neuškodila. Argentínsky loptový virtuóz v službách FC Barcelona Lionel Messi sa v zápase Ligy majstrov proti rímskemu AS po návrate opäť predviedol vo výbornom svetle.

Naozaj nádherná kombinácia Barcy po juhoamerickej osi Neymar, Lionel Messi, Luis Suárez a záverečné pohotové spracovanie a gólové zakončenie v podaní Argentínčana ponad padajúceho brankára rímskeho AS priniesli v 18. minúte veľmi pekný druhý gól Barcelony. Radosť sa pozerať!

To však zo strany hviezdneho Argentínčana nebolo ani zďaleka všetko. V 56. minúte sa Messi po ďalšej excelentnej kombinácii Barcelony neulakomil, ale zvolil prihrávku na dobre postaveného Piquého, ktorý nemal problém skórovať do prázdnej bránky rímskeho AS a zvýšiť už na 4:0.

Po hodine hry sa argentínsky topkanonier opäť sám postaral o piaty úder Barcelony.

Rovnako ako dvojgólový Suárez mohol Messi zaznamenať pri svojom návrate famózny hetrik, nariadenú penaltu však v 76. minúte obaja prepustili Neymarovi.

Viac o téme: Lionel Messi FC Barcelona AS Rím
  • Zdroj: SITA, TASR, športky