VIDEO Jurčo si zahral v jednom útoku s Daciukom: Florida zastavila Detroit v predĺžení

Dylan Larkin prekonal brankára LuongaDylan Larkin prekonal brankára Luonga Zdroj: SITA

DETROIT - Hokejisti Floridy v jedinom nedeľnom zápase NHL zvíťazili na ľade Detroitu 2:1 po predĺžení. V úvode 28. min síce strelil svoj desiaty gól v ročníku 19-ročný americký nováčik Dylan Larkin a Red Wings viedli, ale Panthers otočili vývoj.

Reilly Smith v 55. min najprv vyrovnal a v druhej minúte predĺženia strhol víťazstvo na stranu hostí obranca Brian Campbell svojím premiérovým presným zásahom v sezóne. Slovenskí Tomášovia Tatar a Jurčo v službách "červených krídel" nebodovali, zhodne si odsedeli jeden menší trest.

Detroit - Florida 1:2 po predĺžení (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Góly: 28. Larkin - 55. R. Smith (B. Campbell), 62. B. Campbell (Huberdeau, J. Jokinen)
Tomáš Tatar 12:31 min, 2 tr. min, Tomáš Jurčo (obaja Detroit) 13:14 min, 1 strela, 2 tr. min, -1 bod

Viac o téme: Tomáš Jurčo Detroit Red Wings Tomáš Tatar Pavel Daciuk