VIDEO PSG predĺžil rekordnú sériu: Ibrahimovič a Di María zostrelili Marseille

Zlatan Ibrahimovič a Ángel Di María oslavujú gól PSGZlatan Ibrahimovič a Ángel Di María oslavujú gól PSG Zdroj: SITA

PARÍŽ - V nedeľňajšom úvodnom zápase 25. kola najvyššej francúzskej futbalovej súťaže remizoval OSC Lille s Rennes 1:1. Domáci otvorili skóre stretnutia na konci prvého polčasu úspešným zásahom Edera. Hostia odpovedali vyrovnávajúcim gólom z pokutového kopu, ktorý minútu pred koncom riadneho hracieho času úspešne premenil osemnásťročný francúzsky mladík Ousmane Dembélé.

Hráči Bordeaux podľahli na domácej pôde súperovi zo St. Étienne 1:4. Hostia viedli 2:0 už po siedmich minútach, ale domáci v 10. min znížili na rozdiel jedného gólu. V druhom polčase futbalisti St. Étienne pridali ďalšie dva presné zásahy a uzavreli skóre stretnutia.

Vo večernom dueli Paríž Saint-Germain zdolal domáci Olympique Marseille 2:1. Hráči PSG natiahli rekordnú šnúru bez prehry v najvyššej francúzskej súťaži už na tridsaťštyri zápasov.

OSC Lille - Rennes 1:1 (1:0)
Góly: 42. Eder - 89. Dembélé (z pok. kopu), ČK: 71. Boufal (Lille) po druhej ŽK

Girondins Bordeaux - AS St. Étienne 1:4 (1:2)
Góly: 10. Yambéré - 4. Pajot, 7. Tannane, 70. Söderlund, 74. Roux, ČK: 90. + Diabaté (Bordeaux)

Olympique Marseille - Paríž St. Germain 1:2 (1:1)
Góly: 25. Cabella - 2. Ibrahimovič, 71. Di María

Viac o téme: Zlatan Ibrahimovič PSG Olympique Marseille Ángel Di María