VIDEO United nezískal s predposledným Sunderlandom ani bod, Chelsea deklasovala Newcastle

Wayne RooneyWayne Rooney Zdroj: SITA

LONDÝN – United sa znovu nepodarilo bodovať, hoci v zápase vyslali viac striel na bránu a loptu mali na kopačkách podstatne častejšie. V sobotňajšom zápase 26. kola anglickej futbalovej ligy sa o prekvapenie postaral Sunderland, ktorý zdolal na domácom Stadium of Light Manchester United 2:1.

Hráči Norwichu remizovali s mužstvom West Hamu 2:2. Domáci Norwich viedol po góloch Bradyho a Hoolahana už 2:0, ale West Ham si vybojoval jeden bod za remízu zásluhou dvoch gólov v priebehu rovnakého počtu minút. O presné zásahy West Hamu sa postarali Payet a Noble. Pre West Ham to bola už desiata remíza v aktuálnej sezóne, viac ich má na svojom konte len Everton (11).

Crystal Palace podľahol na svojom ihrisku Watfordu 1:2. Jediný gól domáceho mužstva zaznamenal v závere prvého polčasu Adebayor. Výhru pre hostí zabezpečil Deeney, ktorý sa presadil dva razy.

Futbalisti londýnskeho FC Chelsea zvíťazili na Stamford Bridge nad hráčmi Newcastlu presvedčivo 5:1. Góly "The Blues" strelili Diego Costa, Willian, Traoré a dva pridal Pedro Rodríguez.

Výsledky sobotňajších stretnutí 26. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League:

Sunderland - Manchester United 2:1 (1:1
Góly: 3. Khazri, 82. De Gea (vlastný) - 39. Martial

Bournemouth - Stoke 1:3 (0:1)
Góly: 57. Ritchie - 9. Imbula, 52. Affelay, 55. Joselu

Crystal Palace - Watford 1:2 (1:1)
Góly: 45. Adebayor - 16. a 82. Deeney (prvý z pok. kopu), ČK: 90.+ Souaré (Crystal Palace)

Chelsea - Newcastle 5:1 (3:0)
Góly: 9. a 59. Pedro Rodríguez, 5. Diego Costa, 17. Willian, 83. Bertrand Traoré - 90. Townsend

Viac o téme: Manchester United Chelsea Londýn Sunderland AFC
  • Zdroj: TASR, SITA