VIDEO Fanúšikovia Slovana boli nadšení: Po rokoch sa dočkali šou ako v NHL!

Fanúšikovia SlovanaFanúšikovia Slovana Zdroj: SITA

BRATISLAVA - Také nadšenie fanúšikov nebolo v Bratislave skutočne dávno. V pondelok večer Slovan otočil zápas v tretej tretine, dal v nej šesť gólov, no úspešný večer proti Torpedu Nižný Novgorod odštartoval tak, ako sa na modernú arénu patrí - skvelou svetelnou šou pred zápasom. Veď otvárací domáci zápas piatej sezóny bratislavského tímu v KHL si to zaslúžil.

Napriek tomu, že v Bratislave majú modernú arénu od roku 2011, takzvaný icemaping si užili fanúšikovia belasých až po štyroch sezónach. Problémom boli doposiaľ elektrorozvody, ktoré nezvládali spustiť všetky svetlá na zápas po takejto šou v priebehu menej ako minúty. Slovan však aj na toto našiel s partnermi riešenie, a tak si fanúšikovia užili špeciálne predstavenie.

Trojminútovú šou zvládli organizátori na výbornú. Predstavenie sa začalo odpočítavaním, ponúklo 3D efekty, logo Slovana a erb Bratislavy v priestore, fotografie z hlavného mesta a zábery z histórie klubu. Nič nezlyhalo a vedenie Slovana si vyslúžilo od zaplnených tribún mohutný potlesk.

Ešte väčší však prišiel pre hráčov v tretej tretine. Domácim sa podarilo duel neuveriteľne otočiť a zvíťaziť 7:4 vďaka šiestim gólom v poslednej dvadsaťminútovke. Slovan sa tak stal iba štvrtým klubom v histórii KHL, ktorý strelil viac ako päť gólov v jednej tretine stretnutia. Belasí sú teraz v spoločnosti Lokomotivu Jaroslavľ, CSKA Moskva a SKA Petrohrad.

"Konečne po štyroch rokoch v KHL sme sa dočkali úvodnej šou, za ktorú sa nemusíme hanbiť. Tá moderná aréna a skvelí fanúšikovia si takúto parádu zaslúžia," napísal výstižný komentár na Facebook fanúšik Branislav.

Viac o téme: HC Slovan Bratislava
  • Zdroj: športky