Kyrgios sa opäť nechal vytočiť a natrel to známemu koučovi: Už ako 18-ročný som bol lepší!

Ošetrovaný Nick Kyrgios
Ošetrovaný Nick Kyrgios

NEW YORK - Austrálsky tenisový element Nick Kyrgios zjavne dostáva prehľad mediálnych výstupov o sebe, pravidelne uštipačne reaguje. Najnovšie to bolo na adresu známeho kouča Rogera Rasheeda.

Ten pre Sky Sports Radio po krajanovom skreči v 3. kole dvojhry na newyorských US Open proti Iľjovi Marčenkovi povedal: "Takto vyzerá rozdiel medzi prítomnosťou trénera v zázemí a jeho absenciou. Ak by ste v tejto situácii dohliadali na Nicka, upozornili by ste ho, že pri akcente na dvojhru si nemôže zapĺňať voľné dni štvorhrou. Dokonca by v tých dňoch možno ani nemal trénovať, aby si dal pozor na organizmus a mohol hrať singla, ba ešte aj efektívne."

Kyrgios na twitteri obratom napísal: "Roger Rasheed, haha, možno ten rozdiel nie je až taký veľký. Ja som totiž mal renking na úrovni Tvojho celoživotného najvyššieho už ako 18-ročný. Radím ubrať plyn, šampión." Štyridsaťsedemročný Rasheed, sám kedysi iba 192. v singlovom hodnotení, trénersky viedol Lleytona Hewitta, Gaela Monfilsa, Jo-Wilfrieda Tsongu či Grigora Dimitrova. Daily Mail označil Kyrgiosovu poznámku za brutálnu. Dvadsaťjedenročný Kyrgios je na 16. pozícii v hodnotení.

DISKUSIA