FOTO Sexi Slovenka v bikinách s obrovským úspechom: Ocenenie jej odovzdal Schwarzenegger

Olívia PohánkováOlívia Pohánková Zdroj: Facebook - Olivia Rebeka Pohankova

BARCELONA - Slovenská reprezentantka v kategórii bikiny fitnes Olívia Pohánková sa stala absolútnou víťazkou podujatia Arnold Classic Amateur Europe. Ocenenie za víťazstvo prebrala z rúk Arnolda Schwarzeneggera, ktorého meno nesie táto prestížna súťaž. Pohánková získala vďaka absolútnemu víťazstvu možnosť požiadať o profesionálnu licenciu.

Bratislavčanka Pohánková sa na súťažnom pódiu objavila po dlhšom čase, keďže jarnú časť sezóny 2016 vynechala. Na pódiu v španielskej Barcelone zdolala v kategórii nad 172 cm 20 súperiek a napokon sa stala aj absolútnu víťazkou kategórie bikiny fitnes. "Zmenila som plavky a trochu iná bola aj forma. Prišla som pripravená tak, ako som ja chcela. Výhra ma teší o to viac, že som vyhrala s formou, ktorá sa mne páči. Stretnutie s Arnoldom na pódiu bol neuveriteľný zážitok. On stále vyzerá vynikajúco a je veľký gentleman," uviedla 27-ročná bikiny fitneska v rozhovore pre portál eastlabs.sk. Pohánková je druhou Slovenkou, ktorá v roku 2016 získala možnosť požiadať o profesionálnu licenciu. Prvou je Saskia Cakoci, ktorá zvíťazila na súťažiach Diamond Cup a Olympia Amateur Spain.

Pohánková absolútnou víťazkou Arnold Galéria fotiek (8) Zdroj: Facebook - Arnold Classic Europe

V Španielsku sa darilo aj slovenskému kulturistovi Andrejovi Vargovi. V kategórii klasická kulturistika do 175 cm získal zlatú medailu.