VIDEO Gólman Besiktasu nezvládol krutú prehru: Rozplakal sa ako malé dieťa

Fabricio nezvládol trpkú prehruFabricio nezvládol trpkú prehru

KYJEV - Besiktasu stačila akákoľvek výhra k tomu, aby po prvý raz prešiel zo skupiny do jarných bojov, ale zápas v Kyjeve mu ani zďaleka nevyšiel. Už v 9. minúte inkasoval prvý gól. V 28. minúte prišlo vylúčenie po tom, čo stiahol Beck v jasnej šanci unikajúceho Gonzáleza a bol vylúčený. Domáci navyše premenili penaltu. A keď chyboval Tosic a Bujalskij sa trafil do odkrytej brány, bolo po šanciach Besiktasu.

Pritom to bolo prvýkrát od roku 1997, čo dalo Dynamo v Lige majstrov tri góly za polčas. Naposledy to bolo pri pamätnom hetriku Andreja Ševčenka na ihrisku Barcelony.

Besiktas inkasoval ešte trikrát. Od 57. minúty dohrával v deviatich po tom, čo druhú žltú kartu dostal Aboubakar za to, že kopol loptu do divákov. Dynamo výhrou 6: 0 vytvorilo nový rekord Ligy majstrov v podobe najvyššieho víťazstva tímu, ktorý skončil posledný vo svojej skupine.

Smutný moment prišiel hlavne po štvrtom góle do siete Besiktasu. Trpkú prehru ťažko znášal španielsky gólman Fabricio, ktorý sa aj rozplakal. Bolo vidieť ako ho veľmi mrzí, že sa musí rozlúčiť s Ligou majstrov.
Viac o téme: Besiktas Istanbul Fabricio
  • Zdroj: ČTK, športky