VIDEO Všetkým stuhla krv v žilách: Strach o život, k zemi padol ako podťatý!

James Vake v súboji s Michaelom McDanielom
James Vake v súboji s Michaelom McDanielom

BRISBANE - V klietke sa môže stať hocičo. Nečakané KO bez inkasovaného úderu však vydesilo celú sálu. Odrazu každý stíchol a snažil sa pochopiť, čo sa práve stalo. Tamojší zápasník Michael McDaniel mal zápas dobre rozbehnutý, lenže zrazu išiel k zemi ako podťatý.

28. predstavenie Xtreme Fighting Championship (XFC) v austrálskom Brisbane malo priniesť zaujímavé meranie síl medzi domácimi bojovníkmi Jamesom Vakem a Michaelom McDanielom. 

Hneď v prvom kole dostal Vade súboj na zem, kde sa mu podarilo získať výhodnú pozíciu. Súpera neraz priškrtil, no nikdy to nestačilo na to, aby McDaniel zápas vzdal. Následne sa mu podarilo z nevýhodnej pozície šikovne vyšmyknúť a razom bol vo výhode on.

Všetko vyzeralo normálne. McDaniel sa dostal na nohy a súperovi naznačil, že ho bez problémov nechá vstať zo zeme. A vtedy to prišlo. Telo sa v sekunde zaseklo a McDaniel išiel k zemi. XFC neskôr vysvetlila príčinu skutočne kontroverzného TKO: "Celý incident sa stal podľa lekárov kvôli tomu, že sa McDanielsovi nedostalo do mozgu dostatok kyslíka počas opakovaného škrtenia. S radosťou však oznamujeme, že je živý a zdravý, čoskoro bude môcť opustiť nemocnicu."


Tagy: James Vake Michael McDaniel

Zdroj:
športky
Foto:
youtube; Video: youtube

DISKUSIA