Habera si nebral servítku pred ústa: Spevák naložil slovenskej lyžiarskej asociácii!

Pavol Habera sa vyjadril k situácii v slovenskom lyžovaní
Pavol Habera sa vyjadril k situácii v slovenskom lyžovaní

BRATISLAVA - Neustály boj medzi reprezentantmi a Slovenskou lyžiarskou asociáciou nezostal bez povšimnutia ani medzi fanúšikmi slovenského športu. Medzi nich sa radí aj známy spevák Pavol Habera, ktorý zverejnil svoj názor na celú situáciu a SLA pritom vôbec nešetril.

"Musím to napísať - každá krajina a jej lyžiarsky zväz by obidve tieto športovkyne (Petra Vlhová a Veronika Velez-Zuzulová) nosil na rukách, vytváral im dobre podmienky a vážil si ich za to, aké meno nám v zahraničí robia," zareagoval spevák po víťazstve Zuzulovej a druhom mieste Vlhovej na pretekoch v Záhrebe. 

"My Slováci sme divní ľudia a niektorí z nás a asi aj niektorí z tých, čo sedia v SLA, sú, zdá sa, divní tiež. Inak by som nečítal o takých problémoch o akých Veronika už niekoľko sezón otvore hovorí a zdá sa, že ani to, že sú s Petrou jedny z najlepších na svete im nepomôže v tom, aby s našim zväzom mali normálny vzťah," pokračoval rozhorčený Habera na svojom Instagrame. 

 

 

Musim to napisat- kazda krajina a jej lyziarsky zvaz by obidve tieto @veronikavelezzuzulova a @petravlhova13 sportovkyne nosil na rukach, vytvaral im dobre podmienky a vazil si ich za to,ake meno nam v zahranici robia. My Slovaci sme divni ludia a niektori z nas a asi aj niektori z tych,co sedia v slovenskom lyziarskom zvaze, su-zda sa- divni tiez. Inak by som necital o takych problemoch o akych Veronika uz niekolko sezon otvorene hovori a zda sa, ze ani to ze su s Petrou jedni z najlepsich na svete, im nepomoze v tom, aby s nasim SLOVENSKYM lyziarskym zvazom, mali normalny vztah. Sorry, ze to pisem,ale niektore veci NECHAPEM! Inak gratulujem a dakujem za to ze sa par dalsich ludi po vcerajsku zas dozvedelo,ze na svete existuje krajina,ktora sa vola SLOVENSKO!!!

Fotka uverejnená používateľom @pavolhabera,

 

Habera reagoval na poslednú "kauzu", kedy SLA v maile vyzvala našich reprezentantov na urýchlené podpísanie štatútu reprezentanta pod hrozbou, že inak nebudú môcť byť prihlásení na preteky. 

"Ide o veci, ktoré sa majú riešiť pred sezónou a nie pred koncom rozbehnutej sezóny a pod nátlakom nikoho zo SLA do dnes nezaujímalo v akých podmienkach sa pripravujeme a pretekáme už v rozbehnutej sezóne," reagovala Zuzulová na mail, ktorý pred časom zverejnila na svojom Facebooku. 


Tagy: Veronika Velez-Zuzulová Slovenská lyžiarska asociácia Pavol Habera

Zdroj:
športky
Foto:
TASR, koláž športky

DISKUSIA