VIDEO Taliansky komentátor opäť v akcii: Po Kuckovom góle takmer zinfarktoval!

Taliansky komentátor po Kuckovom góle takmer zinfarktovalTaliansky komentátor po Kuckovom góle takmer zinfarktoval Zdroj: Youtube, Facebook - A.C. Milan - koláž Športky

MILÁNO - Slovenský reprezentant Juraj Kucka bol strojcom postupu futbalistov AC Miláno do štvrťfinále Talianskeho pohára, vo štvrtkovom osemfinále hranom na jeden zápas v 61. min vyrovnal na 1:1. Stredopoliar si nabehol na prízemný center Giacoma Bonaventuru naprieč šestnástkou a z pomerne ostrého uhla prekonal Joa Harta.

Na ihrisku strávil 79 minút, vystriedal ho Chorvát Mario Pašalič. Rossoneri doviedli zápas do víťazného a postupového konca, dve minúty po Kuckovi sa presadil aj Bonaventura.

Svoje si pri týchto góloch užil aj populárny taliansky komentátor Tiziano Crudeli, ktorý je vášnivým fanúšikom AC Milána a svoju radosť vôbec neskrýval, práve naopak. Jeho výlev šťastných emócii sa ihneď stal hitom internetu.

Viac o téme: AC Miláno Juraj Kucka Tiziano Crudeli
  • Zdroj: športky, SITA