VIDEO Nádherný gól z Talianska: Obranca Interu vykúzlil ukážkové nožničky

Jeison Fabian Ceron Murillo oslavuje gól so svojimi spoluhráčmi Jeison Fabian Ceron Murillo oslavuje gól so svojimi spoluhráčmi Zdroj: SITA

MILÁNO - Futbalisti Interu Miláno postúpili do štvrťfinále Talianskeho pohára, keď si na domácej pôde v dramatickom stretnutí poradili s Bolognou 3:2. O všetkom muselo rozhodovať až predĺženie.

Zápas sa pre Inter vyvíjal dobre. V 34. minúte otvoril skóre zápasu Jeison Murillo a to skutočne ukážkovo, keď po rohovom kope usmernil loptu do brány nádhernými nožničkami. O päť minút na to zvýšil náskok domácich Palacio. Ešte v prvom polčase však znížil Dzemaili a v 73. minúte vyrovnal Donsah. Zápas sa teda skončil nerozhodne a nasledovalo predĺženie, kde postup Interu zariadil v 98. minúte Candreva.

Inter Miláno - Bologna 3:2 (2:1) - do štvrťfinále postúpilo Inter Miláno
​Góly: 34. Murillo. 39 Palacio. 98. Candreva - 43. Dzemaili. 73. Donsah

Viac o téme: Bologna Inter Miláno
  • Zdroj: športky