VIDEO Šláger medzi Liverpoolom a Chelsea nespoznal víťaza, Arsenal nestačil na Watford!

David Luiz a Roberto Firmino v súboji o loptu David Luiz a Roberto Firmino v súboji o loptu Zdroj: SITA

LONDÝN - V utorkovom šlágri 23. kola anglickej Premier League remizovali futbalisti Chelsea Londýn s FC Liverpool 1:1. Hosťujúcich "The Blues" poslal na Anfield Road do vedenia 24. minúte brazílsky stopér David Luiz, zverenci trénera Jürgena Kloppa vyrovnali v 57. minúte zásluhou Georginia Wijnalduma. V 76. minúte nepremenil jedenástku útočník londýnskeho klubu Diego Costa.

Chelsea si však aj napriek jeho zaváhaniu upevnila pozíciu lídra súťaže, keďže jej protivníkom sa nedarilo. Arsenal Londýn podľahol doma Watfordu 1:2 a prepustil druhé miesto v tabuľke Tottenhamu, ktorý remizoval 0:0 na ihrisku Sunderlandu. Oba tímy strácajú na lídra a mestského rivala Chelsea deväť bodov.

Výsledky utorňajších stretnutí 23. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League:

Arsenal - Watford 1:2 (0:2)
Góly: 58. Iwobi - 10. Kaboul, 13. Deeney

Bournemouth - Crystal Palace 0:2 (0:0)
Góly: 47. Dann, 90.+ C. Benteke

Burnley - Leicester 1:0 (0:0)
Gól: 87. Vokes

Middlesbrough - West Bromwich 1:1 (1:1)
Góly: 17. Negredo (z pok. kopu) - 6. J. Morrison