VIDEO Rozhodca mal opäť zatvorené oči: Kuriózna situácia potopila slovanistické nádeje!

Brankár Justin PoggeBrankár Justin Pogge Zdroj: TASR

Bratislava - Hokejisti Slovana Bratislava vo včerajšom zápase KHL prehrali v domácom prostredí proti Dinamu Moska tesným výsledkom 1:2. Šance slovenského klubu na postup do play-off zostávajú sú už minimálne, lepšie povedané len teoretické.

Hosťujúci ruský tím rozhodol o svojom víťazstve už v prvej tretine, keď strelil obidva góly a predovšetkým prvý gól bol veľmi sporný. Rozvíril vášne nielen medzi hráčmi, ale aj na samotných tribúnach.

Brankár domácich Justin Pogge v jednom momente stratil z korčule nôž a jeho žiadosť o prerušenie hry hlavný rozhodca úplne ignoroval. Slovan následne inkasoval a kanadský gólman dostal za protesty až 10 minútový trest. "Prvý gól bol súhrou náhod, brankárovi vypadol nôž z korčule. Kričal na rozhodcu, ten videl nôž na ľade, chceli sme, aby to neuznal. Malo sa to podľa mňa odpískať, bolo by to férovejšie. Rozhodca však povedal, že to nie je v pravidlách," uviedol na margo kuriozity, ktorá poslala hostí do vedenia tréner belasých Miloš Říha.

Na 1:2 sa ešte podarilo znížiť Patrikovi Lušňákovi, ale na viac sa už slovenský klub nezmohol. Slovan tak počas svojho päťročného pôsobenia v nadnárodnej súťaži ešte na vlastnom štadióne nad Dinamom Moskva nikdy nevyhral.
Viac o téme: Patrik Lušňák Dinamo Moskva HC Slovan Bratislava Justin Pogge
  • Zdroj: športky, SITA