VIDEO Torres predviedol excelentnú kopaciu techniku: Jeho zásah je adeptom na gól roka!

Fernando Torres a jeho výstavný gólFernando Torres a jeho výstavný gól Zdroj: atleticodemadrid.com

MADRID - V 22. kole španielskej najvyššej ligovej súťaže sa v stretnutí medzi Atléticom Madrid a Celtou Vigo postaral o výstavný gól Fernando Torres. Aj vďaka nádhernému zásahu "El Niňa" si dokázal domáci tím zaistiť tesné, ale dôležité víťazstvo 3:2.

Skóre zápasu nečakane otvoril v piatej minúte hráč hostí Gustavo Cabral. Z jednogólového vedenia sa Celta Vigo netešila dlho, pretože už o šesť minút neskôr vyrovnal famóznym spôsobom spomínaný Torres.

Toho našiel v pokutovom území presnou prihrávkou talentovaný mladík Yannick Carrasco a 32-ročný útočník ukázal niečo zo svojho najlepšieho futbalového umenia. Loptu si po prvom dotyku spracoval, aby následnou strelou od chrbta k bráne prekvapil brankára Sergia Álvareza. Ten na jeho excelentný oblúčik nedokázal ani zareagovať. Postaral sa tak o jeden z najkrajších gólov v novom roku.

Torres tak pripomenul svoju najlepšiu formu z čias jeho pôsobenia v anglickom Liverpoole, kde patril medzi najlepších a najobávanejších útočníkov sveta. V aktuálnom ročníku nastúpil španielsky útočník do 25 súťažných zápasov a strelil 6 gólov.

Viac o téme: Fernando Torres Gustavo Cabral Yannick Ferreira Carrasco
  • Zdroj: športky