FOTO vysekaného bruška novej hviezdy: Talentovaná Šramková a jej drina za úspechom!

Rebecca Šramková
Rebecca Šramková

FORLI - Na začiatku fedcupového týždňa sebavedomo vyhlásila, že slovenské tenistky majú na to, aby na horúcej talianskej pôde zvíťazili. Bola presvedčená, že po dvojhrách môžu viesť zverenky kapitána Mateja Liptáka na antuke vo Forli 3:1. Slovenskej debutantke Rebecce Šramkovejprognóza dokonale vyšla.

K jej naplneniu prispela dvoma bodmi a fanúšikov ohúrila atraktívnym moderným tenisom s plejádou winnerov. "Verili sme si, ja som odhadovala naše šance na 60:40. Tvrdila som, že cesta k úspechu proti Taliankam vedie cez dvojhry, čo sa aj potvrdilo. Ak by bolo 2:2, vo štvorhre by sme to mali ťažké," priznala Šramková, ktorá zdolala víťazku Roland Garros z roku 2010 Francescu Schiavoneovú i finalistku antukového vrcholu sezóny z júna 2012 Saru Erraniovú.


Po skvelom triumfe blog Pohára federácie na margo mladej debutantky uviedol: "Zrodila sa fedcupová hviezda!" Jej úspech je však tvrdo vydretý, čo možno vidieť aj na jej mimoriadne vyšportovanej postave. Tú ukázala svojim fanúšikom aj prostredníctvom Instagramu, kde sa pochválila aj vypracovaným bruškom.

Tenisovým nadšencom okrem výsledku ukazuje aj to, čo to obnáša byť profesionálnou športovkyňou. Drina v posilňovni či na kurtoch je každodennou rutinou.

Ako je známe, Slovenky patria medzi najkrajšie ženy na svete a platí to aj pre slovenské športovkyne. Mladučká Šramková nie je výnimkou, veď posúďte sami:


Tagy: Rebecca Šramková

Zdroj:
športky, TASR
Foto:
Instagram - Rebecca Šramková

DISKUSIA