Slovenský šport zasiahla smutná správa: Michal (†31) zomrel priamo počas zápasu!

Nebohý hokejbalista Michal Komlósi
Nebohý hokejbalista Michal Komlósi

BRATISLAVA - Obrovská tragédia postihla uplynulý víkend slovenský hokejbal. V Západoslovenskej hokejbalovej lige medzi tímami Devils Mamut Petržalka a Lepuriou Devínskou Novou Vsou zomrel počas zápasu Michal Komlósi.

Všetko sa odohralo v poslednej minúte duelu. Na striedačke Devils Mamut Petržalka sa spomínaný Michal zrútil k zemi a nepomohol ani rýchly pokus o jeho oživenie. Zakrátko na miesto dorazila záchranná služba, ale bohužiaľ všetky pokusy o jeho oživenie boli márne a 31-ročný športovec skonal. Túto informáciu priniesol portál hokejbal.sk.
 
K smutnej udalosti sa vyjadril aj prezident hokejbalovej súťaži Dominik Vároš: "Sme zaskočení a šokovaní. Vidieť zomierať mladého človeka priamo na zápase je niečo strašné. V mene ZHbL chceme vyjadriť všetkým pozostalým sústrasť. Momentálne je to veľmi čerstvé a uvažujeme, aké kroky podnikneme. Možno odložíme celé nasledujúce kolo, rozhodne si uctíme pamiatku zosnulého Michala. Chalanom z tímu Devils vyjdeme maximálne v ústrety. Situácia nás veľmi mrzí, ale aj toto prináša život. Sme veľmi smutní."
 
Michal bol okrem hokejbalu aj veľkým fanúšikom HC Slovan Bratislava a patril do fanklubu - Verní Slovanu. Podľa predbežných príčin smrti mohlo ísť o zlyhanie srdca.
 

Tagy: Michal Komlósi

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
devilspetrzalka.sk

DISKUSIA