VIDEO Najkurióznejšieho KO, aké ste kedy videli: Víťaza zložili besniaci fanúšikovia!

Brandon Cook a Steven Butler sa postarali o jeden z najkurióznejších zápasov v histórii boxu
Brandon Cook a Steven Butler sa postarali o jeden z najkurióznejších zápasov v histórii boxu

MONTREAL - Boxerské súboje v ringu už priniesli veľké množstvo kurióznych momentov, záver ešte januárového duelu Brandona Cooka a Stevena Butlera však rozhodne patrí do kategórie tých úplne najkurióznejších. Po technickom knokaute súpera totiž prišlo nečakané KO aj pre už triumf oslavujúceho víťaza!

Víťazom sa v montrealskom ringu stal Brandon Cook, ktorý v siedmom kole triumfoval po technickom knokaute súpera. Pre porazeného Butlera to bola vôbec prvá kariérna prehra po 20 triumfoch a tak ju pochopiteľne znášal len veľmi ťaźko. Obrovský nesúhlas jasne dávali najavo aj diváci v hale Bell Centre, ktorí následne rozpútali skutočné peklo. Z množstva lietajúcich predmetov sa ako najnebezpečnejšia ukázala nádoba s ľadom, ktorá oslavujúceho víťaza zasiahla priamo do hlavy a na svete bolo ďalšie KO! 

Pri letmom pohľade na video sa zdá, že ho v podstate zložil jeho už predtým knokautovaný súper. Butler sa s tým nepáral a do víťaza zápasu dôrazne sotil. Následná mela priniesla zranenia štyroch ľudí, z toho dvaja boli zamestnanci arény a dvaja diváci, ktorí sa nachádzali v bezprostrednej blízkosti ringu. Polícii sa podarilo zadržať dvoch mladých podozrivých výtržníkov. 


Tagy: Brandon Cook Steven Butler; Video: youtube

Zdroj:
športky
Foto:
globalnews.ca; Video: Youtube

DISKUSIA