VIDEO Di María oslávil narodeniny veľkolepým spôsobom: Výstavné góly pochovali nádeje Barcelony!

Ángel Di María a jeho priamy kopÁngel Di María a jeho priamy kop Zdroj: SITA

PARÍŽ - Francúzsky klub Paríž St. Germain zvíťazil v prvom vzájomnom osemfinálovom zápase Ligy Majstrov nad španielskou Barcelonou vysoko 4:0. Domáci fanúšikovia videli na štadióne v Parku princov nezabudnuteľné futbalové predstavenie, ktoré bolo bohaté na krásne góly.

Prvý zásah stretnutia zaznamenal v 18. minúte bývalý ofenzívny záložík Realu Madrid a Manchestru United Ángel Di María, ktorý predviedol fantastickú kopaciu techniku. Nariadený priamy kop dokonale zakrútil do brány súpera a poslal svoj tím do zaslúženého vedenia 1:0.

Argentínčan oslavoval v utorok svoje 29. narodeniny a ako darček si doprial dva výstavné góly. Ten druhý prišiel v 55. minúte stretnutia. Krásnou strelou trafil do vinkla nemeckého brankára Marca ter Stegena. V 72. minúte dokončil štvrtým gólom dielo skazy španielskeho veľkoklubu ďalší oslávenec Edinson Cavani, ktorý mal v utorok okrúhlu tridsiatku.

Obaja spomínaní oslávenci dostali po tomto skvelom víťaznom zápase od spoluhráčov tortu.

Viac o téme: FC Barcelona Edison Cavani Ángel Di María Paris Saint-Germain FC
  • Zdroj: športky