VIDEO Nainggolan v šlágri exceloval: Sólo cez pol ihriska a dva krásne góly!

Radja Nainggolan sa blysol dvomi krásnymi gólmiRadja Nainggolan sa blysol dvomi krásnymi gólmi Zdroj: SITA

MILÁNO - Futbalisti AS Rím zvíťazili v šlágri 26. kola talianskej ligy na ihrisku Interu Miláno 3:1 a po štvrtej výhre v rade strácajú z druhého miesta na vedúci Juventus sedem bodov. Najvýraznejšou postavou ostrosledovaného duelu bol belgický futbalista Radja Nainggolan.

AS Rím bol od začiatku zápasu na ihrisku Interu Miláno aktívnejší. Prvú šancu mal Salah, jeho pokus ešte gólman Handanovič zneškodnil, o štyri minúty neskôr už ale nestačil na Nainggolanovu technickú strelu. Blízko gólu bol tiež Džeko, Handanovič ale držal nádeje Interu. V závere polčasu mal príležitosť na druhej strane Brozovič, s jeho skákavú strelou si ale brankár Szczesny poradil.

Hoci po prestávke mal Inter niekoľko šancí, udreli znova hostia. Nainggolan prebehol s loptou polovicu ihriska a strelou spoza vápna nedal Handanovič šancu. Belgický záložník dal v posledných štyroch zápasoch päť gólov.
Viac o téme: Inter Miláno AS Rím Radja Nainggolan