Talentovanému Rusnákovi to praje aj tréner zo zámoria: Fenomenálny! Ešte neukázal všetko

Albert Rusnák
Albert Rusnák

SANDY - V nominácii trénera slovenskej futbalovej reprezentácie Jána Kozáka na duel na Malte (26. marca o 20.45 h v Ta' Qali) v rámci kvalifikácie o postup na MS 2018 do Ruska sa ocitol aj mladík Albert Rusnák.

Dvadsaťdvaročný ofenzívny hráč priznal, že ho pozvánka do národného mužstva potešila. "Som nesmierne hrdý na túto príležitosť a teším sa, že mám šancu zahrať si v kvalifikácii o postup na majstrovstvá sveta. Reprezentovať moju krajinu je česť. Dúfam, že na Malte získame dôležité víťazstvo," vyhlásil Albert Rusnák.

Rodák z českého Vyškova v novembri debutoval v A-tíme SR vo viedenskom prípravnom súboji proti Rakúsku (0:0). Nomináciu slovenského mladíka prijali s radosťou aj funkcionári účastníka zámorskej Major League Soccer. "Albertovi to veľmi prajeme. Jeho profesionalita je fenomenálna. Ešte úplne neukázal všetko zo svojho potenciálu. Zatiaľ odohral iba dva súťažné zápasy. V 22 rokoch je súčasťou národného mužstva. Je to úžasná príležitosť pre jeho herný rozvoj," povedal generálny manažér RSL Craig Waibel.


Tagy: Ján Kozák Slovensko Albert Rusnák

Zdroj:
SITA
Foto:
TASR

DISKUSIA