VIDEO Crosby zakrvavil súpera: Boli rozhodcovia slepí alebo to len vidieť nechceli?

Sidney Crosby sekol Marca MethotaSidney Crosby sekol Marca Methota

OTTAWA - Sú niektorí hráči v NHL zvýhodňovaní alebo to jednoducho len zraku rozhodcov ušlo? Faktom však zostáva, že kapitán Pittsburghu Penguins Sidney Crosby dokaličil súpera, no trest nedostal absolútne žiadny. Škaredé seknutie, ktoré Marca Methota vyradí z akcie na niekoľko týždňov, spôsobil Crosby seknutím hokejky.

Domáca Ottawa nevzdala boj o kráľovský trón v Atlantickej divízii. Na svojom ľade hostila veľmi silný Pittsburgh, no aj napriek tomu sa tešila z cenných bodov. Montreal naopak zaváhal, hoci čelil slabšiemu súperovi. Nad Carolinou viedol 1:0, lenže nakoniec prehral pomerne hladko 1:4.

Methot sa zranil ešte v prvej tretine a ide o citeľnú stratu. Patril medzi najvyťažovanejších hráčov. Prekliatie s neustálymi zraneniami sa so Senators ťahá prakticky celú sezónu. Dlhá prestávka od hokeja tesne pred play-off, do ktorého sa Ottawa pravdepodobne dostane, nepotešila ani trénera Guya Bouchera.

Viac o téme: Sidney Crosby Pittsburgh Penguins Ottawa Senators Marc Methot
  • Zdroj: športky