VIDEO Leicester pod novým trénerom naďalej stopercentný, remíza United s Evertonom

Daniel Drinkwater a Fabio Borini v súboji o loptu Daniel Drinkwater a Fabio Borini v súboji o loptu Zdroj: SITA

LONDÝN - Futbalisti Leicestru City zvíťazili v 31. kole anglickej Premier League nad Sunderlandom 2:0. Pod vedením trénera Craiga Shakespearea sú tak stále stopercentní.

O triumfe úradujúceho majstra rozhodli v druhom polčase Islam Slimani a kanonier Jamie Vardy. Manchester United remizoval s Evertonom 1:1. Vyrovnávajúci gól domácich strelil v štvrtej minúte nadstaveného času z pokutového kopu Zlatan Ibrahimovič. Po ruke v šestnástke musel ísť predčasne do kabín Ashley Williams.

Súhrn výsledkov utorňajších stretnutí 31. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League:

Manchester United - Everton 1:1 (0:1)
Góly: 90.+ Ibrahimovič (z 11 m) - 22. Jagielka, ČK: 90.+ Ashley Williams (Everton)

Viac o téme: Manchester United Sunderland AFC Leicester City Everton FC