VIDEO Cibulková bude trénovať aj cez Veľkú noc: Verím, že chlapi sa budú správať ako džentlmeni

Slovenská fedcupová reprezentantka Dominika Cibulková
Slovenská fedcupová reprezentantka Dominika Cibulková

BRATISLAVA - Slovenské tenistky budú v príprave na fedcupovú baráž s Holandskom bývať spolu v hoteli. Kapitán tímu Matej Lipták si po februárovom triumfe v talianskom Forli pochvaľoval, že hráčky boli počas celého fedcupového týždňa na jednom mieste. Tento model sa rozhodol vyskúšať aj pred súbojom o účasť vo svetovej skupine v bratislavskom NTC (22. - 23. apríla).

"Kapitán niečo také navrhol už pred štyrmi rokmi. Baby sa však rozlietali a ja som si hovorila, že predsa nebudem na hoteli sama a pôjdem domov. Teraz tam budeme všetky. Tím sa obmenil, sú tam viaceré nové tváre, no verím, že atmosféra bude super. Už vlani pred zápasom s Kanadou sme zažili veľa zábavy. Chodili sme na večere alebo do mesta na karaoke," povedala slovenská jednotka Dominika Cibulková.

Toto video nie je vo vašej krajine dostupné.
Tej nerobí problém trénovať ani cez sviatky: "Sme profíčky a často trénujeme aj počas Vianoc. Bude to však predsa len niečo nové, lebo spoločnú fedcupovú prípravu sme ešte nikdy nezačínali na Veľkonočný pondelok. Asi si zoberiem so sebou aj pár čokoládových vajíčok. Verím, že chlapi v našom tíme sa k nám budú správať ako džentlmeni."
Toto video nie je vo vašej krajine dostupné.


Tagy: Dominika Cibulková

Zdroj:
TASR
Foto:
TASR; Video: Sportky.sk

DISKUSIA