Hráči Bayernu cítili obrovskú krivdu: Verbálny útok na rozhodcu! Zasahovala aj polícia

Viktor Kassai udelil Vidalovi červenú kartuViktor Kassai udelil Vidalovi červenú kartu Zdroj: SITA

MADRID - Trojica futbalistov mníchovského Bayernu ťažko niesla vyradenie vo štvrťfinále Ligy majstrov. Po utorňajšej prehre 2:4 po predĺžení s Realom Madrid sa do rozhodcovskej šatne prišli sťažovať Arturo Vidal, Robert Lewandowski a Thiago Alcantara, ktorí verbálne zaútočili na maďarského arbitra Viktora Kassaia. Trio hráčov nemeckého majstra museli zo šatne vyviesť policajti.

"Mali sme vyhrať a postúpiť, ale pravda je, že rozhodca mal niekoľko zlých verdiktov," vyhlásil Lewandowski. Hráčom Bayernu najviac "pila krv" situácia z 84. minúty, keď Kassai vylúčil Vidala a maďarského rozhodcu tiež vinili z uznania dvoch gólov súpera, ktoré padli z ofsajdových situácií. Real materiálnu prevahu v poli využil a v predĺžení tromi presnými zásahmi rozhodol o postupe do semifinále.

"Hrali sme veľmi dobre a zaslúžili sme si viac. Verdikty rozhodcu nás však zrazili do kolien. Vidal nemal dostať druhú žltú kartu. Myslím, že zápasy na tejto úrovni by mali viesť kvalitnejší rozhodcovia, respektíve by mali kompetentní pouvažovať nad použitím videotechniky," pridal svoj postreh tréner Bayernu Carlo Ancelotti.

Viac o téme: Bayern Mníchov Real Madrid Arturo Vidal Robert Lewandowski Viktor Kassai