Bayern cíti veľkú krivdu: Rozhodca spustil svoju šou, to on nás zdolal!

Arturo Vidal práve dostáva červenú kartu
Arturo Vidal práve dostáva červenú kartu

MNÍCHOV - Futbalisti Bayernu Mníchov cítia krivdu po prehre 2:4 po predĺžení s Realom Madrid v utorňajšom odvetnom stretnutí štvrťfinále Ligy majstrov. Predstavitelia i hráči bavorského mužstva ako hlavnú príčinu svojho nezdaru znamenajúceho vyradenie z LM označili maďarského arbitra Viktora Kassaia.

Štyridsaťjedenročný rozhodca zaujal najmä kontroverzným vylúčením Artura Vidala v 84. min či uznaním dvoch gólov Cristiana Ronalda, ktoré zjavne dosiahol z postavenia mimo hry. 

"Som neuveriteľne nahnevaný, pretože nás podviedli," povedal výkonný riaditeľ Bayernu Karl-Heinz Rummenigge. "Keď sa Madrid začal báť, rozhodca spustil svoju šou. To on nás zdolal," doplnil vylúčený Vidal, ktorý duel musel predčasne opustiť po druhej žltej karte. "Je škoda, že taký skvelý zápas rozhodol človek s píšťalkou," povzdychol si Arjen Robben, na ktorého slová nadviazal spoluhráč Jérome Boateng: "Je ťažké hrať s desiatimi hráčmi proti štrnástim mužom."

Výkon rodáka z Tatabánye sa nepozdával ani talianskemu trénerovi Bayernu Carlovi Ancelottimu, ktorý výkon rozhodcu označil za neprijateľný pre štvrťfinále Ligy majstrov a vyzval kompetentných, aby zaviedli do futbalu moderné technológie.


Tagy: Bayern Mníchov Real Madrid

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA