FOTO Polícia chytila v Trenčíne drzého zlodeja: Kradol u Marián Gáboríka!

TRENČÍN - Zlodeji nepoznajú hranice a to sa potvrdilo aj v prípade 54-ročného Alexandra z okresu Bánovce nad Bebravou, ktorý mal na Zimnom štadióne Mariána Gáboríka okradnúť prítomných návštevníkov.

Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície už 54-ročného muža z Bánoviec nad Bebravou obvinil. "Alexander je dôvodne podozrivý zo spáchania obdobných krádeží v Piešťanoch a Bánovciach nad Bebravou. V Trenčíne kradol v plavárni, v obchodnom centre a v Aréne Mariána Gáboríka. Majiteľom spôsobil škodu viac ako 1700 eur." uviedla policajná hovorkyňa Elena Antalová.

Práve na štadióne známeho hokejistu odcudzil osobné veci. "Z mantinelu pri klzisku vzal kľúče, ktoré tam mali hráči odložené a následne s nimi otvoril dvere od šatne," dodala. Páchateľa však zaznamenali kamery na štadióne. Za tieto skutky mu hrozí trest odňatia slobody na tri až desať rokov.

Obvinený má za sebou bohatú kriminálnu minulosť, preto už sedí za mrežami. "Sudkyňa Okresného súdu Trenčín obvineného vzala 30.3.2017 do väzby. Dôvodom je obava, že bude pokračovať v trestnej činnosti. Tento dôvod vyplýva najmä z trestnej minulosti obvineného, ktorý bol dosiaľ 23 krát súdne trestaný, pričom mu opakovane boli ukladané aj nepodmienečné tresty odňatia slobody," povedal hovorca Krajského súdu v Trenčíne Roman Tarabus.
 

Tagy: Marián Gáborík

Zdroj:
športky
Foto:
TASR, mariangaborik.sk

DISKUSIA