Newsletter DIGI Sport k Premier League: Najlepšia show pokračuje!

Premier League
Premier League

BRATISLAVA - Týždeň čo týždeň meníme prognózy, trháme tikety a čakáme na ďalšie prekvapenia. A že ešte prídu, je jasné. Manchester United sa vezie na pozoruhodnej vlne bez prehry, ale konečne s veľkým víťazstvom. A zaslúženým. Tri body ostali na Old Trafford a tlačenica pokračuje.

Ale aj na opačnom konci tabuľky sa dejú veci. Jednu tajničku za nás vyriešila Sky Bet Championship, z ktorej medzi elitu zaslúžene postúpil Brighton & Hove Albion. Pridá sa aj Newcastle?

Tottenham má formu ako hrom. Ale opticky náročnejší žreb ako Chelsea, ktorá si stále môže dovoliť prehrať zápas, ale byť naďalej na čele ligového pelotónu. A tu vstupujú do hry Pani Šťastena a Pán Psychologický tlak. Takže sa máme na čo tešiť.

Apríl ukončíme derby lahôdkami bitkou o Manchester, ale aj bitkou o Londýn. City vyzvú United a Spurs zase Gunners v našich priamych prenosoch, ale dovtedy Vám ešte ponúkneme neúplné kolo cez víkend, ako aj vložené zápasy cez týždeň.

Fandite svojim klubom a držte si klobúky!Branko Cap
 
promo manažér Digi Sport
branko.cap@digisport.sk 

 

 

 

 


Sherdan Shaqiri

Hrnčiari zo Stoke prežívali hlbokú krízu, veď prehrali ostatné štyri ligové zápasy. Od ďalšej katastrofy ich proti Hull City zachránil švajčiarsky reprezentant Sherdan Shaqiri.

Toto video nie je vo vašej krajine dostupné.

 

 

 

 

 

 

Red Devils prerušili sériu bez prehry proti Chelsea

Červení diabli neprehrali už 22 zápasov v Premier League a v 33. kole pridali aj cenný skalp londýnskej Chelsea. José Mourinho tak až na tretí pokus zdolal svoj bývalý klub a uťal osemzápasové čakanie Red Devils na plný bodový zápis proti The Blues.

Toto video nie je vo vašej krajine dostupné.

 

 

 


Skórovať v troch zápasoch za sebou sa kapitánovi Evertonu Philovi Jagielkovi ešte nikdy nepodarilo. V tejto sezóne mu to však páli. Presadil sa proti Manchestru United, Leicestru a cez víkend aj proti Burnley. Karamelky tak aj vďaka nemu vyhrali ôsmy domáci zápas v Premier League v rade.

Toto video nie je vo vašej krajine dostupné.


Tagy: Premier League

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky, Digi Sport
Foto:
Digi Sport; Video: Digi Sport

DISKUSIA