VIDEO Neuveriteľná kanonáda: Inter v 9-gólovom zápase takmer šokoval Fiorentinu

Federico Bernardeschi práve nepremenil penaltuFederico Bernardeschi práve nepremenil penaltu Zdroj: SITA

FIORENTINA - Futbalisti Fiorentiny zvíťazili v divokom sobotňajšom stretnutí 33. kola najvyššej talianskej súťaže Serie A doma nad Interom Miláno 5:4.

Domáci sa dostali do vedenia v 23. min po zásahu Vecina, ale ešte do prestávky hostia otočili skóre po trefách Perišiča a Icardiho. Po zmene strán sa domáci nadýchli k veľkému obratu, hoci Bernardeschi v 52. min nepremenil pokutový kop.

V rozpätí siedmich minút sa od 63. min presadili Astori, Vecino a Babacar a razom Fiorentina viedla 4:2. Navyše, v 79. min Babacar upravil na 5:2 a zdalo sa, že domáci v pohode dokráčajú k víťazstvu. V závere sa však ešte pripomenul Icardi, ktorý strelil dva góly a dosiahol hetrik.

Atalanta Bergamo - Bologna 3:2 (2:1)
Góly: 3. Conti, 14. Freuler, 75. Caldara - 16. Destro, 64. Di Francesco

Fiorentina - Inter Miláno 5:4 (1:2)
Góly: 23. a 64. Vecino, 63. Astori, 70. a 79. Babacar - 29. Perišič, 34., 88. a 90.+ Icardi

Viac o téme: Fiorentina Inter Miláno