VIDEO Historický úspech pre Bielorusko: Nehrajúca Azarenková dostala tvrdú kopačku do hlavy!

Viktoria Azarenková oslavovala postup bieloruského tímu
Viktoria Azarenková oslavovala postup bieloruského tímu

MINSK - Bieloruská bývalá jednotka singlového renkingu WTA Viktoria Azarenková to ako čestná hostka na víkendovom stretnutí krajaniek so Švajčiarkami (3:2) v semifinále svetovej skupiny Pohára federácie 2017 tenisových reprezentačných družstiev žien v Minsku mala tvrdé - doslova.

Keď hrdinku Arinu Sobolenkovú po zvýšení na nezvratných 3:1 pre domáce vyhadzovali v hale Čižovka Arena na oslavu do vzduchu, dobyvateľka Australian Open 2012 a 2013 schytala riadny kopanec do tváre. Video priniesol napríklad blog Fed Cupu.

"Som v poriadku!!! Vidíme sa na finále!!!" napísala na twitteri 27-ročná Azarenková. V decembri porodila synčeka Lea, na kurty sa plánuje vrátiť na prelome júla a augusta v americkom Stanforde. Na finále PF teda bude k dispozícii, keďže je na programe 11. - 12. novembra.

Debutantky už medzi najlepšou štvoricou v rámci MS tímov ITF Bielorusky sa v súboji o trofej stretnú s úspešným z duelu USA - Česko (zatiaľ 2:1) v Tampe na Floride. Američanky by hostili, za Češkami by cestovali.


Tagy: Viktoria Azarenková Bielorusko Arina Sobolenková

Zdroj:
SITA
Foto:
Twitter Viktoria Azarenková

DISKUSIA