Cibulková prekvapila fanúšikov novou záľubou: Kráľovná sociálnych sietí prehovorila!

Dominika Cibulková u doktora
Dominika Cibulková u doktora

BRATISLAVA - Aj keď tenis si ešte tak skoro nezahrá, slovenská jednotka fanúšikov teší aj mimo tenisového kurtu. Stačí, že bude pokračovať vo svojej novej záľube. Kráľovná sociálnych sietí, ako Cibulkovú prezývajú, fanúšikov prekvapila najnovším počinom na facebooku, kde sa dočkali jej prvého blogu a podľa prvých reakcií sa zdá, že jej blogerská kariéra môže byť úspešná.

"Trošku som sa ale musela popasovať s týmto prvým blogom. Teda mám si zvoliť tému, alebo napíšem o tom, čo som zažila za posledné týždne? Som čerstvá blogerka, ale cítim, že s veľkou budúcnosťou v tejto oblasti... Tak asi odštartujem tak „lajtovo“..." začína svoj blogerský debut Cibulková. 

"Prečítala som všetko čo som si na dovolenku priniesla. Celkovo 6 kníh, na 6 dní. Nepamätám si či som bola taká usilovná aj v škole pri povinnom čítaní. Ale možno je to aj tou literatúrou. Mala som so sebou aj 3 evitovky od manžela, Zmija, Sladký rozvod a Nevesta. Hoci to od manžela môžem vziať osobne, určite mi prídu tieto tituly pútavejšie, ako Utrpenie mladého Werthera," pokračuje vo svojom blogu aktuálna svetová štvorka. 

"Ak sa vám môj prvý „blog“ zapáčil, dajte mi vedieť. A pokojne sa aj pýtajte, čo vás zaujíma. Aktuálne prebieha hlasovanie Bloger roka 2017, ale ja ešte nečakám nomináciu. Vaša Domča." končí svoje prvé dielo slovenská jednotka. 

Cibulková sa kvôli zraneniu tento týždeň napokon nepredstaví na turnaji WTA Premier Porsche Tennis Grand Prix v nemeckom Stuttgarte, kde sa zásluhou voľného žrebu na 1. kolo bez boja dostala do osemfinále. Vyplýva to z pondelkového vyšetrenia u lekára - špecialistu, ktorý dal svetovej štvorke ženského renkingu dolu dlahu zo zraneného zápästia pravej ruky. 


Tagy: Dominika Cibulková WTA Premier Porsche Tennis Grand Prix

Zdroj:
športky, SITA
Foto:
Vlado Anjel

DISKUSIA