VIDEO Bénes opäť ukázal kvality: V penaltovom rozstrele predviedol excelentný pokutový kop!

László BénesLászló Bénes Zdroj: ngolos.com

BERLÍN 25. apríla (SITA) - Futbalisti Borussie Mönchengladbach so slovenským mládežníckym reprezentantom Lászlóom Bénesom nepostúpili do finále Nemeckého pohára (DFB-Pokal) 2016/2017. V utorkovom domácom zápase semifinále podľahli hráčom Eintrachtu Frankfurt 6:7 na strely zo značky pokutového kopu, po riadnom hracom čase aj predĺžení bolo skóre nerozhodné 1:1.

Devätnásťročný stredopoliar Bénes nastúpil v 80. minúte. V piatej sérii rozstrelu premenil svoj pokus, domácich tým poslal do vedenia 5:4. Eintracht si vo finále zmeria sily s úspešným z dvojice Bayern Mníchov - Borussia Dortmund, tento semifinálový súboj je na programe v stredu od 20.45 h v metropole Bavorska.

Výsledok utorkového stretnutia semifinále Nemeckého pohára (DFB-Pokal) vo futbale (hralo sa na jeden zápas):

Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt 1:1 po predĺžení, 6:7 na strely zo značky pokutového kopu - Frankfurt postúpil do finále

László Bénes (Mönchengladbach) hral od 80. min a v piatej sérii rozstrelu premenil svoj pokus.

Viac o téme: Borussia Mönchengladbach László Bénes