VIDEO Trápne simulovanie najväčšej hviezdy Arsenalu: Padol na trávnik, akoby ho zastrelili

Alexis SánchezAlexis Sánchez

BRATISLAVA - V 28. kole anglickej Premier League vyhral londýnsky Arsenal nad úradujúcim majstrom Leicesterom tesným výsledkom 1:0. Jediný gól stretnutia strelil nemecký obranca City Robert Huth, ktorý si v 86. minúte dal vlastný gól. O najzábavnejší moment stretnutia sa postarala najväčšia hviezda hostí Alexis Sánchez.

Blížil sa koniec duelu, keď v 93. minúte nastaveného času domáci hráč Christian Fuchs zahrával out. Čilský útočník sa ho snažil zablokovať, a rakúsky obranca napálil loptu priamo do ramena spomínaného Sáncheza, pričom mu lopta lízla bradu. Nasledoval komický pád na trávnik a "neuveriteľné" bolesti, ktoré mali nazbierať pár cenných sekúnd do skončenia zápasu. Svojím divadelným výkonom teraz baví celý internet.

Viac o téme: Arsenal Londýn Alexis Sánchez Leicester City
  • Zdroj: športky