VIDEO nechytateľnej ďalekonosnej strely: Hulkov projektil takmer trhal sieť!

Hulk a jeho projektilHulk a jeho projektil Zdroj: sipg-fc.com

ŠANGHAJ - To bola delovka! V piatom kole futbalovej Ázijskej ligy majstrov sa fanúšikovia tamojšej súťaže mali na čo pozerať. Parádnym spôsobom sa presadila jedna z najväčších hviezd tamojšej súťaže - Brazílčan Hulk.

Zápas medzi Šanghajom SIPG a kórejským FC Soul sa začal nepriaznivo pre prvý menovaný tím. Mužstvo nabité brazílskymi hviezdami Hulkom a Oscarom inkasovalo už v 10. minúte. A práve spomínaný Hulk sa postaral o vyrovnanie v 25. minúte, a to krásnou delovkou.

Pred šestnástkou si pekne vypýtal loptu od spoluhráča, uvoľnil sa a jeho povestnou strelou ako z dela nedal gólmanovi žiadnu šancu. Z dvadsiatich metrov mieril presne do ľavého vinkla.

V zápase sa napokon presadil aj Hulkov krajan Oscar a Šanghaj SIPG sa po záverečnom hvizde radoval z víťazstva 4:2.

Viac o téme: Hulk Šanghaj SIPG
  • Zdroj: športky