Desaťgólová nádielka v Ríme: VIDEO zákroku Škriniara, po ktorom dohral po 18 minútach!

Stefan de Vrij so spoluhráčmi oslavuje gól LaziaStefan de Vrij so spoluhráčmi oslavuje gól Lazia Zdroj: SITA

RÍM - Slovenský futbalista Milan Škriniar nedohral nedelňajší súboj 35. kola talianskej Serie A s Laziom Rímom. Obrancu Sampdorie Janov vylúčil rozhodca už v 18. minúte za faul v pokutovom územi.

Oslabený Janov potom už nestačil na súpera, ktorému napokon podľahol vysoko 3:7. Futbalisti Udinese Calcio remizovali s Atalantou Bergamo na svojom ihrisku 1:1.

Futbalisti AS Rím zvíťazili na ihrisku AC Miláno 4:1 v nedeľňajšom stretnutí 35. kola najvyššej talianskej súťaže. "Vlkom" značne pomohli dva góly Edina Džeka v prvom polčase. Juraj Kucka pre kartový trest nesedel ani na lavičke náhradníkov. AS Rím si vďaka triumfu zachoval teoretickú šancu na ligový titul - tri kolá pred koncom Serie A má manko 7 bodov na vedúci Juventus Turín.

Udinese Calcio - Atalanta Bergamo 1:1 (0:1)

Lazio Rím - Sampdoria Janov 7:3 (5:1)
Góly: 2. Keita, 19. a 70. Immobile (prvý z 11 m), 36. Hoedt, 38. Anderson (z 11 m), 45. de Vrij, 65. Lulič - 32. Linetty, 72. a 90. Quagliarella (druhý z 11 m), ČK: 18. ŠKRINIAR (Sampdoria)
/M. Škriniar (Sampdoria) hral do 18. minúty, potom videl ČK/

Pescara - Crotone Calcio 0:1 (0:0)
Gól: 71. Tonev, ČK: 72. Benali (Pescara)

Sassuolo Calcio - ACF Fiorentina 2:2 (0:1)
Góly: 73. Politano (z 11 m), 85. Iemmello - 37. Chiesa, 90+4. Bernardeschi, ČK: 72. Rodriguez (Fiorentina)

AC Miláno - AS Rím 1:4 (0:2)
Góly: 76. Pašalič - 8. a 28. Džeko, 78. El Shaarawy, 87. De Rossi (z pok. kopu), ČK: 86. Paletta (AC Miláno)
Juraj Kucka (AC Miláno) nefiguruje v zápise o stretnutí, mal trest za ČK.

Viac o téme: Lazio Rím Milan Škriniar Sampdoria Janov
  • Zdroj: TASR, SITA