FOTO Zákerné a šokujúce útoky na Cibulkovú: Chcem ťa vidieť umierať v priamom prenose!

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková

BRATISLAVA - Toto si naozaj nezaslúži! Dominika Cibulková robí slovenskému športu skvelé meno, no niektorí tzv. fanúšikovia by sa mali nad sebou poriadne zamyslieť.

Favorizovaná Cibulková nasadená ako štvrtá podľahla 20-ročnej francúzskej kvalifikantke Océane Dodinovej, 63. v singlovom renkingu, za 81 minút 2:6 a 4:6 v utorňajšom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji WTA Premier Mandatory Mutua Madrid Open v španielskom Madride (dotácia 5 924 318 eur, antuka). Bol to ich premiérový vzájomný súboj.

Po zápase musela na sociálnej sieti čeliť viacerým zákerným slovným atakom. Najmä používateľovi anitta911 leží poriadne v žalúdku. „Verím, že ty a tvoje rodina skapete. Jediná vec, ktorá by ma urobila šťastnou by bolo, keby som ťa videla umierať v priamom prenose.“  

Pridávajú sa aj ďalší tiežfanúšikovia. „Ako si sa tam, preboha, dostala? Ty škaredá poj***aná k***a. Dúfam, že tvoje kosti sa lámu ľahko ako tvoje podanie a verím, že budeš padať častejšie,“ napísal eyashasan. „S***m na tvoj veľký zadok,“ pridáva sa ďalší primitív.

Podobné útoky si tenistka rangu Dominiky Cibulkovej absolútne nezaslúži. Všetky nenávistné komentáre sú napísané v angličtine. Zostáva iba veriť, že sú to zahraniční pseudofanúšikovia, ktorí sotva vedia, čo píšu. Pretože Slováci majú Dominiku radi a fandia jej! Cibulková sa však nad celou situáciou iba pousmiala a na všetko sa pozerá s nadhľadom.


Tagy: Dominika Cibulková

Zdroj:
športky, SITA
Foto:
Profimedia

DISKUSIA