VIDEO Lietajúci Holanďan predviedol úžasné sólo: Robbenov víťazný gól pripomenul jeho extratriedu

Arjen Robben oslavuje víťazný gólArjen Robben oslavuje víťazný gól Zdroj: TASR

BRATISLAVA - V predposlednom 33. kole nemeckej futbalovej Bundesligy prehral nováčik a už istý účastník budúcosezónnej skupinovej fázy Ligy majstrov RB Lipsko s majstrovským Bayernom Mníchov 4:5.

Domáci viedli v závere zápasu ešte 4:2, ale v 84. minúte znížil na rozdiel jedného gólu svojim druhým presným zásahom v zápase Robert Lewandowski, v prvej minúte nadstaveného času vyrovnal David Alaba a víťazný gól strelil v piatej minúte nadstaveného času Arjen Robben.

Skúsený holandský reprezentant predviedol v poslednej minúte zápasu famózne individuálne sólo, ktoré pripomenulo fanúšikom jeho hviezdu formu z najlepších rokov kariéry. Bavori týmto fantastickým obratom potvrdili status nemeckých šampiónov. Titul ligového majstra im bez pochýb patrí, čo dokázali aj v tomto spomínanom stretnutí.

Viac o téme: Bayern Mníchov Arjen Robben
  • Zdroj: TASR; Športky