VIDEOpozvánka od španielskych futbalových legiend: Veľký duel reprezentantov v Trnave sa blíži!

Výber hráčov španielskej reprezentácie nad 35 rokov
Výber hráčov španielskej reprezentácie nad 35 rokov

TRNAVA - Všetci vášniví futbaloví fanúšikovia by mali svoju pozornosť upriamiť na blížiaci sa zápas futbalových legiend Slovenska a Španielska, ktorý sa bude konať dňa 26.05.2017 o 18:00 na štadióne Antona Malatinského v trnavskej City Aréne.

V tomto skutočne výnimočnom priateľskom meraní síl proti sebe nastúpi výber slovenských a španielskych reprezentantov nad 35 rokov. Celá myšlienka vznikla krstom knihy z edície Športové Legendy, ktorá v sebe skrýva aj príbeh slovenskej futbalovej ikony, o bývalom trénerovi Barcelony, Athletica Bilbaa, či Sevilly pánovi Ferdinandovi Daučíkovi. Duel organizuje Asociácia profesionálnych športovcov (APŠ). Počas večera čaká na všetkých fanúšikov bohatý sprievodný program plný umeleckých a speváckych vystúpení. Pred zahájením podujatia legiend odznejú hymny v opernom podaní.
 


 
Masters of Slovakia – predpokladaná zostava:

ČONTOFALSKÝ Kamil, LIPČÁK Martin, BALIŠ Igor, FABUŠ Martin, KARHAN Miroslav, KINDER Vladimír, MICHALÍK Rastislav, NÉMETH Szilárd, JANOČKO Vladimír, LABANT Vladimír, POLJOVKA Martin, SLOVÁK Samuel, SOVIČ Miroslav, ŠEVELA Martin, ŠTRBA Zdeno, UJLAKY Marek,TÓTH Dušan, VALACHOVIČ Jozef, ZABAVNÍK Radoslav, ZVARA Vladimír
 
Tréner: KOCIAN Ján
Asistenti: ZEMAN Marián, KAMESCH Pavol
Masér: PRELOVSKÝ Mário
 
Spanish Legends – predpokladaná zostava:

Francisco Buyo, Koke Contreras, José Emilio Amavisca, Rubén De la Red, Lobo Carrasco, Sergi Barjuan, Fernando Giner, Luis Milla, Quique Estebaranz, Manolo Sánchez Delgado, Daniel García Lara, Víctor Sánchez Del Amo, Juan Senor, Joan Capdevila, Gaizka Mendieta, Fernando Morientes, Iván Campo. 

Naši španielski kolegovia predpokladajú, že po ukončení profesionálnej kariéry by sa k zostave španielskych legiend mohli pripojiť aj Marcos Senna a Carlos Marchena.
 
Spomínané slovenské a španielske legendy si pre fanúšikov pripravili špeciálnu video-pozvánku.
 


Tagy: Španielsko Slovensko

Zdroj:
športky
Foto:
sportovelegendy.sk; Video: youtube.com

DISKUSIA