VIDEO+FOTO Sagan šoumenom aj v Kalifornii: Pre toto Tourminátora všetci zbožňujú!

Peter Sagan aj v Kalifornii potvrdil povesť šoumena
Peter Sagan aj v Kalifornii potvrdil povesť šoumena

BRATISLAVA - Peter Sagan, ktorý je na svojich obľúbených pretekoch Amgen Okolo Kalifornie lídrom tímu Bora - Hansgrohe, je medzi fanúšikmi obľúbený nie len vďaka svojim fenomenálnym výsledkom. To potvrdil aj v Kalifornii, kde sa opäť prezentoval ako veľký zabávač a šoumen...

Úradujúci dvojnásobný majster sveta v Kalifornii bojuje o zelený dres pre lídra bodovacej súťaže. Preteky, ktoré sú pre Tourminátora ideálnou prípravou na vrchol sezóny Tour de France, patria medzi jeho najobľúbenejšie. Pred dvomi rokmi ovládol toto podujatie ako celkový víťaz a od roku 2010 tu vyhral už 16 etáp, čo je absolútnym rekordom pretekov.

Ako súčasť samotných pretekov sa v Kalifornii objavuje aj viacero sprievodných spestrení. Jedným z nich je populárny "cookie corner", ktorý je v réžii veľkého fanúšika cyklistiky Phila Gaimona. Ten má v každej etapy jedno stanovisko, zákrutu, v ktorej rozdáva sušienky. Sladkosť má spríjemniť čakanie na jazdcov a srandičky spojené s nimi, ako napríklad nafukovacia sušienka, zas zabaviť publikum. 

Aj Sagan sa stal súčasťou tejto zábavky a využil to na ďalšie potvrdenie toho, že je veľkým šoumenom. Pri vyberaní sušienok z dózy si Tourminátor dovolil jazdu do kopca na zadnom kolese, čím pobavil nadšených divákov. Fotografia zachytávajúca tento šoumenský kúsok lídra tímu Bora - Hansgrohe, sa okamžite stala hitom sociálnych sietí. 


Tagy: Peter Sagan Amgen Okolo Kalifornie Bora - Hansgrohe

Zdroj:
športky
Foto:
twitter.com/thijszonneveld; Video: Youtube

DISKUSIA