VIDEO Hviezdny obranca Barcelony je na smiech: Vymyslená penalta po hereckom výkone!

Jordi AlbaJordi Alba Zdroj: TASR

BARCELONA - Barcelone nestačilo na titul ani domáce víťazstvo nad Eibarom 4:2. Hostia pritom viedli dvoma zásahmi Takašiho Inuiho 2:0. Katalánci však dokázali duel otočiť vďaka gólmi Suáreza a Messiho vo svoj prospech. Dopomohol im aj jeden vlastnece Davida Juncu. V negatívnom svetle ukázal aj obranca Barcelony Jordi Alba, ktorý je momentálne všetkým na smiech.

V 69. minúte za stavu 1:2 odpískal hlavný rozhodca pokutový kop po faule na spomínaného španielskeho obrancu. Avšak kamerový záznam preukázal, že žiaden faul sa nekonal. Alba pri strele na bránu zakopol a k pádu pridal kus hereckého umenia. Arbiter teda ponúkol Barcelonu úplne vymyslenú penaltu. Najväčšia hviezda Kataláncov Lionel Messi ju však nepreminl. eho zaváhanie napravil o štyri minúty neskôr Luis Suárez - 2:2. Dokonalý obrat zavŕšila Barcelona v 76. min, keď Messi zložil "jedenástkový" reparát.

Na internete sa okamžite objavilo množstvo komentárov a videí, ktoré si uťahujú z Jordiho Albu.

"Blaugranas" obsadili v ligovej tabuľke s trojbodovým odstupom za Realom Madrid konečné druhé miesto. V sobotu 27. mája však môžu získať Kráľovský pohár, vo finále sa stretnú s Deportivom Alavés.

Viac o téme: FC Barcelona Jordi Alba
  • Zdroj: športky, SITA