VIDEO kontroverzného momentu, ktorý pochoval nádeje Juventusu: Teatrálny pád hviezdy Realu!

Juan Cuadrado inkasuje červenú kartu Juan Cuadrado inkasuje červenú kartu Zdroj: SITA

CARDIFF - Finále Ligy majstrov prinieslo napínavý futbal, krásne góly a aj množstvo kontroverzných momentov. Po nerozhodnom prvom polčase, kedy na vedúci gól Cristiana Ronalda odpovedal krásnymi nožničkami Mario Mandžukič sa madridský gigant v druhom dejstve dočkal do hernej pohody a získal výraznejšiu prevahu.

Po góloch Casemira a hneď vzápätí aj druhého zásahu Ronalda už vyhrával madridský obhajca 3:1. Aj napriek pohodlnému vedeniu sa zápas dohrával v pomerne nervóznom duchu čo jasne ukázal kapitán Realu Sergio Ramos, ktorý sa dostal do kontroverzie s Juanom Cuadradom.

Juan Cuadrado inkasuje červenú Galéria fotiek (2) Zdroj: SITA

Nádeje Juventusu ešte finále nejak zdramatizovať definitívne zhasli v 84. minúte, kedy dostal Cuadrado po teatrálnom páde Ramosa druhú žltú kartu a krátku presilovku v poslednej minúte využil striedajúci Asensio na poistenie vedenia madridského obhajcu na 4:1.

Viac o téme: Juventus Turín Sergio Ramos Juan Cuadrado Real Madrid CF
  • Zdroj: ČTK, športky, SITA, TASR