FOTO Zamilovaný reprezentačný brankár: Janus ulovil nádhernú slovenskú moderátorku!

Jaroslav Janus a Alexandra Orviská
Jaroslav Janus a Alexandra Orviská

BRATISLAVA - Najskôr aféra s futbalistom Róbertom Vittekom, neskôr vzťah s hokejistom Lukášom Kozákom a teraz ulovila ďalšieho chlapa spomedzi mantinelov.

Reč je o moderátorke TV Joj Alexandre Orviskej, ktorá randí s brankárom Jaroslavom Janusom. Dvojica spolu trávila aj romantickú dovolenku na Seycheloch, z ktorej na sociálnych sieťach zverejnila viacero parádnych záberov. Za zmienku stojí najmä dokonalá postava prekrásnej moderátorky. Nečudo, že sa do nej zahľadel aj Janus.

V novej sezóne 2017/2018 sa hokejový klub Kontinentálnej hokejovej ligy HC Slovan Bratislava bude spoliehať na dvojicu vyrovnaných brankárov. K 33-ročnému Kanaďanovi Barrymu Brustovi pribudol s definitívnou platnosťou práve spomínaný slovenský reprezentant Janus, ktorý sa vracia do dobre známeho prostredia. 

Je to dôkaz toho, že sa mu darí nielen v súkromnom, ale aj hokejovom živote. Dobrými výkonmi v drese Litvínova si na záver sezóny vypýtal miestenku medzi trojicou gólmanov na nedávnom svetovom šampionáte v Nemecku a Francúzsku, celkovo to bola jeho tretia účasť na vrcholnom seniorskom podujatí.

 

#filtermaniak zo mna urobil pomaranc #profesional nemam ziadnu normalnu fotku. #amen

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska TV JOJ (@alexandraorviska),

 


Tagy: Jaroslav Janus Alexandra Orviská

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
športky, SITA
Foto:
Instagram alexandraorviska, jay_janus

DISKUSIA