Odporné útoky na Cibulkovú: Nechutné prirovnania k prostitútkam, Slováci ju bránia!

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková

LONDÝN - Dominika Cibulková musí čeliť ďalším ostrým a nechutným útokom.

Slovenská tenistka nasadená ako ôsma prehrala za 156 minút 6:7, (3), 6:3, 4:6 s chorvátskou dvadsaťsedmičkou podujatia Anou Konjuhovou v piatkovom stretnutí 3. kola dvojhry žien na treťom grandslamovom turnaji sezóny Wimbledone na tráve v Londýne (3. - 16. júla, celková dotácia 31,6 milióna libier, tráva).

Práve po tomto zápase sa na sociálnych sieťach spustila na hlavu Dominiky vlna kritiky. Väčšinou to boli zahraniční tzv. fanúšikovia, ktorí Cibulkovej vulgárne nadávali.

„Ty sku*vený slovenský trpaslík, mala by si sa dať radšej na prostitúciu," napísal jeden z primitívov. „Vážne nevidím žiadny rozdiel medzi tebou a prostitútkou! Prostitútky predávajú telo, ty svoje zápasy," nehanebne obvinil Dominiku pravdepodobne nejaký tipérsky skrachovanec. „Smejem sa z teba,“ neodpustil si poznámku ďalší hlupák.

Dominika už v minulosti dokázala, že si z podobných rečí veľkú hlavu nerobí. Jednoducho podobné komentáre ignoruje. Veľký rešpekt si však zaslúžia slovenskí fanúšikovia, ktorí Dominike aj po prehre poslali pozitívne odkazy a bránili ju pred nenávistnými útokmi.

„Domi, super si zahrala! Sme veľmi hrdí, Slováci v Anglicku! Neboj, začne sa dariť čoskoro,“ znel krásny komentár. „Nechala si tam všetko a to je dôležité, hlavu horu, my praví fanúšikovia sme na teba hrdí,“ napísal ďalší slovenský užívateľ. 


Tagy: Dominika Cibulková

Zdroj:
športky
Foto:
SITA, Instagram domicibulkova

DISKUSIA