Ďuriš páli ostrými hneď od úvodu: Orenburg vstúpil do druholigovej sezóny triumfom

Michal ĎurišMichal Ďuriš Zdroj: efotbal.cz

ORENBURG - Slovenský futbalový reprezentant v službách ruského FK Orenburg Michal Ďuriš sa gólom podieľal na víťazstve domácich 2:1 nad mužstvom FK Tambov v rámci sobotňajšieho 1. kola tamojšej druhej najvyššej dlhodobej súťaže.

Dvadsaťdeväťročný útočník v 26. minúte vyrovnal na 1:1, víťazný gól strelil o desať minút neskôr z pokutového kopu bulharský stredopoliar Blagoj Georgiev.

Ďuriš pôsobí v Orenburgu od januára, z Viktorie Plzeň zamieril do ruskej Premier League, no Orenburg nezvládol boj o záchranu a klesol do druhej ligy.

Rusko - II. futbalová liga - sobota:

FK Orenburg - FK Tambov 2:1 - Michal Ďuriš (Orenburg) odohral celý zápas a v 26. min gólom vyrovnal na priebežných 1:1.

Viac o téme: Michal Ďuriš FK Orenburg FK Tambov